Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

BAŞKAN’DAN KOMUTANLARIMIZA ZİYARET

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Jandarma Sahil Güvenlik Komutanlığında görev yapan hemşerilerimiz Destek Kıtaları Komutan Yardımcısı Albay Tevfik Koçer ve Muhafız Tabur Komutanı Binbaşı Ali Dölkeleş”i makamında ziyaret etti.
Başkan Şahiner, komutanlara misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederek, ilçemiz hakkında sohbette bulunduklarını dile getirdi.
Görevlerini başarılı bir şekilde icra eden değerli komutanlarımızı ziyaret ettiklerini ifade eden Başkan Şahiner, “Komutanlarımızın başarılarıyla her zaman gurur duyduklarını nasıl bir fedakârlıklarla çalıştığını iyi biliyoruz. Allah onlardan razı olsun. Allah, onlara güç kuvvet versin”dedi.
Sahil Güvenlik Komutanlığında görev yapan hemşerilerimiz Destek Kıtaları Komutan Yardımcısı Albay Tevfik Koçer ve Muhafız Tabur Komutanı Binbaşı Ali Dölkeleş ise de Başkan Şahiner’in yapmış olduğu bu nazik ziyaretten son derece memnun kaldıklarını ve gönüllerinin her zaman Sungurlu’da olduklarını söyleyerek Başkan Şahiner’e görevinde başarılar dilediler.