Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Etiket: sungurlu

Şampiyon Sungurlu

2.Amatör kümede şampiyonluğunu garantileyen Sungurlu Belediyespor, 21 Mayıs 2017 Pazar günü saat 15:00’da Çorum H.E. Kültürspor ile şampiyonluk maçına çıkacak.

Daha Fazlası

STK, MAHALLE MUHTARLARI VE SİYASİ PARTİ TEMSİLCİLERİNE İFTAR

Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner, ilçede görev yapan Sivil Toplum Kuruluşları, Mahalle Muhtarları ve Siyasi Parti temsilcileriyle iftar yemeğinde bir araya geldi.

Atatürk Meydanı Sungurlu Belediyesi İftar Çadırı’nda verilen iftar yemeğine Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Belediye Başkan Yardımcıları, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Adnan Barak ve yönetim kurulu üyeleri, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Ali Erayhan ve yönetim kurulu üyeleri, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Alaittin Akel, Ziraat Odası Başkanı Dursun Karaderili, Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Alaittin Kayaer, Ticaret Borsası, Başkanı Halim Karaçil, Şoförler Odası Başkanı Hacı Karatekin, Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Osman Aşutoğlu, Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Hakkı Vargeloğlu, Kahveciler ve Lokantacılar Odası Başkanı Erdal Kolaylı, Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Süleyman Çağlan, Terziler ve Berberler Odası Başkanı Mutlu Karslı, Şehit ve Gaziler Derneği Başkanı İdris Yazdıç, Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Hacı Ali Güneşligün, Yeşilay Temsilcisi Elvan Küçükevcilioğlu, Kırım Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Adil Uzar, Kafkas Derneği Başkanı Ahmet Özsaray, Akçakent Mahallesi Muhtarı Osman Doğan, Bahçelievler Mahallesi Muhtarı Rafet Sarıyerli, Başpınar Mahallesi Muhtarı İdris Akyüz, Fatih Mahallesi Muhtarı Osman Ekri, Hacettepe Mahallesi Muhtarı Osman Yılmaz, Örnekevler Mahallesi Muhtarı Şahin Durusulu, Turan Mahallesi Muhtarı Galip Özcan, Yenihayat Mahallesi Muhtarı Erdoğan Okcan, Cevheri Mahallesi Muhtarı Ramazan Ergişi, ve çok sayıda vatandaş katıldı. İftar saatine kadar misafirleriyle yakından ilgilenen Başkan Şahiner, geleneksel olarak yapılan iftar topunun atılmasıyla birlikte iftara geçti.

İftar yemeğinden sonra kısa bir konuşma yaparak, Birlik olmanın önemine değinen Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner şöyle konuştu; “Değerli Sivil Toplum Kuruluşları ve Siyasi Parti Başkanlarım, Kıymetli Muhtarlarımız ve Dernek Başkanlarımız, bu güzel günde ve ramazan akşamında, rahmet ve bereketi paylaşmak üzere bir araya gelmiş bulunuyoruz. Allah tuttuğumuz oruçları yaptığımız ibadetlerimizi dergâh-ı izzetinde kabul etsin inşallah. Okunan dualar eşliğinde birlikte olmanın gururunu yaşıyoruz. Davetimizi kırmayıp iftar programımıza katılan herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

ÜMİT ÖZDAĞ’IN SUNGURLU ZİYARETİ

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcılığı görevinden istifa ederek 10 Temmuz tarihinde yapılacak olan Genel Başkanlık kongresinde Başkan adayı olan Ümit Özdağ, dün akşam saatlerinde Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’i ziyaret etti. Ümit Özdağ ve beraberindeki heyeti Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Sungurlu Belediyesi eski başkanı Fevzi Örslü, Belediye Başkan Yardımcıları, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Adnan Barak, Türk Eğitim-Sen İlçe Temsilcisi Ali Karslı, Belediye Meclis Üyeleri, Ülkü Ocağı Yetkilileri ve partililer tarafından Mavi Ocak dinlenme tesislerinde karşılandı.

Sahur öncesi Başkan Şahiner ile bir araya gelen Özdağ, ilgi ve alakasından ötürü Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’e teşekkür etti. Tüm adaylara eşit mesafede olduklarını belirten Başkan Şahiner ise; “Çıkmış olduğunuz bu kutlu yolda tüm adaylarımıza olduğu gibi sizlere de başarılar diliyorum. İnşallah Sungurlumuz, Çorumumuz ve Ülkemiz için en hayırlısı olur.’’ İfadelerinde bulundu.

SUNGURLU BELEDİYESİ GÖNÜL SOFRASI İLÇE PROTOKOLÜNÜ AĞIRLADI

Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner, ilçede görev yapan kamu kurum amirleri, okul müdürleri, belediye meclis üyeleri ve banka yetkilileri ile iftar yemeğinde bir araya geldi.

Atatürk Meydanı Sungurlu Belediyesi İftar Çadırı’nda verilen iftar yemeğine Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Sungurlu Kaymakamı Mitat Gözen, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Necip Sirkeci, Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Yılmaz, Bahri Sezen, Uğur Çalman, Sefa Karslı, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Adnan Barak, Belediye Meclis Üyeleri, Daire amirleri, Banka Yetkilileri, Sungurlu Belediyesi Birim Müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. İftar saatine kadar misafirleriyle yakından ilgilenen Başkan Şahiner, geleneksel olarak yapılan iftar topunun atılmasıyla birlikte iftara geçti.

Yemeğin başlamasıyla birlikte İlçe Vaizi Ramazan Şen’in sofra duası yapmasının ardından kısa bir konuşma yapan Başkan Şahiner, Sungurlu Belediyesi olarak verdikleri iftar yemeğine katılan ilçe protokolü, belediye meclis üyeleri, kurum amirleri, banka yetkilileri ve vatandaşlara teşekkür ederek, yine Ramazan ayında Sungurlu olarak birlik ve beraberliğin en güzel örneğini sergilediklerini söyledi. Başkan Şahiner’in konuşmalarının ardından ilçe kaymakamı Mitat Gözen’de; böylesine güzel bir ortamda bizleri Değerli Sungurlu protokolü ve halkıyla bir araya getiren Belediye Başkanımız Abdulkadir Bey’e teşekkürlerimi sunuyorum. dedi.
İftar yemeğinin ardından çay ve lokma tatlısı ikramı yapıldı. Hoş ve samimi sohbetlerin geçtiği iftar yemeğinden ilçe protokolü Başkan Şahiner ile vedalaşarak ayrıldı.