Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Genel

Kan, Kök Hücre ve Organ Bağışı Kampanyamız Yeniden Başlıyor

Belediye Başkanlığımız tarafından geçtiğimiz haftalarda başlatılan ve oldukça ilgi gören Kan, Kök Hücre ve Organ Bağışı Kampanyamıza hemşerilerimizin ilgisi beklenenin üzerinde olmuş ve katılım oranında 2 gün üst üste rekor kırılmıştı.
İlçe halkımızın ilettikleri yoğun talep üzerine bizimle iletişime geçen Türkiye Kızılay Derneği Çorum Şubesi yetkilileri, talepler üzerine ilçemize tekrar gelmek istediklerini belirtti. Belediyemiz ve Kızılay işbirliği ile “Kan, Kök Hücre ve Organ Bağışı Kampanyamız” yeniden başlatıldı. Bugün ve yarın Atatürk meydanında kan ve kök hücre bağışı için Kızılay kamyonu saat 10:00 ve 18:00 saatleri arasında hizmet verecek ve organ bağışı ise belediye hizmet binamızda yürütülecek.

30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlandı

30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlandı

İlçemizde düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı çelenk koyma programına Belediye Başkan Vekilimiz Bahri Sezen,İYİ Parti İl Genel Meclis Üyesi Ercan Şahin,Belediye Başkan Yardımcılarımız Ahmet Yılmaz ve Mükremin Dağaşan,Belediye Meclis üyelerimiz İsmet Gülünay,Mesut Özsaray,Tevfik Akyüz, Ömer Taştemur ve belediye birim müdürlerimiz katıldı. Atatürk meydanında gerçekleştirilen çelenk koyma programının akabinde İlçe Kaymakamlığına geçen Başkan vekilimiz Sezen, protokol üyeleriyle birlikte halkın tebriklerini kabul etti.

Sungurlu Belediyespor : 1 – Akkuş Belediyespor : 3

Türkiye 1. Voleybol Liginde mücadele eden Sungurlu Belediyespor kendi evinde ağırladığı Akkuş Belediyespor’a yenilerek ligdeki 5. mağlubiyetini aldı.
1. Lig B grubunda oynadığı 6 karşılaşmadan 5 mağlubiyet ve bir galibiyetle ayrılarak 4 puanla düşme potasında yer alan temsilcimiz Sungurlu Belediyespor, oynadığı 6 karşılaşmadan 5 galibiyet ve 1 mağlubiyet alarak 12 puanla 4. sırada yer alan Akkuş Belediyespor ile karşılaştı.
Mahmut Atalay Spor Salonunda Saat 13:00’de başlayan maça iyi başlayan temsilcimiz ilk seti 25-20 kazanarak moral bulsa da, diğer setleri 20-25, 17-25 ve 21-25 kaybetti.

Salon : Mahmut Atalay Spor Salonu
Sungurlu Belediyespor : Burak, Tuğberk, Berslan, Eneshan, Metehan, Alican, Jurgen Humme, Kaan, Erenhan, Kristian, Mahircan
Akkuş Belediyespor : Burak, Mehmet, Taoufiq, Çağlar, Taha, Mehmet, Furkan, Samet, Alperen, Çağlar, Muzaffer, Serkan
Setler : 20-25, 25-20, 17-25, 21-25