Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Genel

LİDER, MECİTÖZÜ’NÜN KONUĞU OLACAK

Çorum 1. Amatör Futbol Ligi’nin yeni lideri Sungurlu Belediyespor, hafta sonu Mecitözü Gençlerbirliği’nin konuğu olacak.

Oynadığı 3 karşılaşmanın 3’ünü de kazanarak 9 puanla ligde lider durumda bulunan temsilcimiz Sungurlu Belediyespor, sezonun beşinci maçında 4 puanla 6. Sırada yer alan Mecitözü Gençlikspor’un konuğu olacak.

Karşılaşma Pazar günü saat 14:00’da Mecitözü İlçe Stadyumunda oynanacak.

Mecitözü Gençlerbirliği – Sungurlu Belediyespor karşılaşması her zaman olduğu gibi bu hafta da Sungurlu Televizyonundan canlı olarak yayınlanacaktır.

Kan, Kök Hücre ve Organ Bağışı Kampanyamız Yeniden Başlıyor

Belediye Başkanlığımız tarafından geçtiğimiz haftalarda başlatılan ve oldukça ilgi gören Kan, Kök Hücre ve Organ Bağışı Kampanyamıza hemşerilerimizin ilgisi beklenenin üzerinde olmuş ve katılım oranında 2 gün üst üste rekor kırılmıştı.
İlçe halkımızın ilettikleri yoğun talep üzerine bizimle iletişime geçen Türkiye Kızılay Derneği Çorum Şubesi yetkilileri, talepler üzerine ilçemize tekrar gelmek istediklerini belirtti. Belediyemiz ve Kızılay işbirliği ile “Kan, Kök Hücre ve Organ Bağışı Kampanyamız” yeniden başlatıldı. Bugün ve yarın Atatürk meydanında kan ve kök hücre bağışı için Kızılay kamyonu saat 10:00 ve 18:00 saatleri arasında hizmet verecek ve organ bağışı ise belediye hizmet binamızda yürütülecek.