Kategori: <span>Haberler</span>

Başkan Şahiner’den yılbaşı ikramı

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, yılbaşı akşamı görevde bulunanlara tatlı ikramında bulundu.

Sosyal medya hesabından yılbaşını kutlayan Başkan Şahiner, “Bu gece memleketimizin huzuru için çalışan Emniyet, jandarma, cezaevi, zabıta, itfaiye, sağlık ekipleri ve gazetecilere, tüm hemşehrilerim adına tatlı ikramında bulunduk. Emeği geçen mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Gününüz kutlu olsun yavrularım

3 Aralık Dünya Engelliler günü dolayısıyla, bizim için çok özel olan evlatlarımızı okullarında ziyaret ederek çeşitli hediyeler verdik. En büyük engel sevgisizliktir!

3 Aralık Dünya Engelliler Günü Kutlandı

3 Aralık Dünya Engelliler günü münasebetiyle Özel Ögrencilerimizin eğitim gördüğü Bölükbaşı Özel Eğitim Uygulama Merkezi’nde eğlence programı düzenleyip, doyasıya eğlenen evlatlarımıza çeşitli hediyeler verdik. Sungurlu Belediyesi olarak herzaman engelli vatandaşlarımızın hizmetinde olmaya devam edeceğiz.

Öğretmenler Günü Kutlandı

24 Kasım Öğretmenler Günü Sungurlu’da çeşitli etkinliklerle kutlandı. Atatürk Anıtına Milli Eğitim Müdürlüğünün çelenginin konulmasının ardından saygı duruşu ve İstiklâl Marşı okundu. Program daha sonra Fen Lisesi’nde devam etti. Fen Lisesi Konferans Salonu’nda devam eden program Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı İlçe Milli Eğitim Müdürü İhsan Sepetçi yaptı. Göreve başlayan yeni öğretmenler adına Bölükbaşıoğlu Özel Eğitim Uygulama Okulu Öğretmenlerinden Müberra Feyza Özçalık bir konuşma gerçekleştirdi. Öğretmenlik mesleğine yeni başlayan ve adaylığı kaldırılan öğretmenler için yemin töreni düzenlendi.2021 yılı içinde emekli olan öğretmenlere Hizmet Şeref belgesi takdim edildi. Program, Müzik Öğretmenleri Emre Meriç ve Gülendam Kübra Gün tarafından müzik dinletisiyle sona erdi.Programa İlçe Kaymakamı Fatih Görmüş, Belediye Başkan yardımcıları Sakine Sarıyüce, Mükremin Dağaşan, İlçe Milli Eğitim Müdürü İhsan Sepetci, Şube Müdürleri, siyasi parti temsilcileri, okul müdürleri ve öğretmenler katıldı.

Soğuk Havada Sıcak Bir Çorba

Sevgili öğrenciler, Kıymetli vatandaşlarım;Soğuk kış günlerinin vazgeçilmezi olan, çorba ikramımıza yeniden başladık. Hafta içi her sabah 07.00-08.30 saatleri arasında ücretsiz olarak ikram ettiğimiz çorbalarımızı otobüs hareket merkezinden( Kaymakamlık önü) almayı unutmayın.

Belediye Başkanımız Sayın Abdulkadir Şahiner Yılın en başarılı Belediye Başkanı seçildi.

Kamu-Der tarafından yapılan anket ve saha çalışması sonucu Başkanımız Şahiner 2021 yılının en başarılı ilçe Belediye Başkanı oldu. Ödülü İYİ Parti Aksaray Milletvekilimiz Sn Ayhan Erel tarafından, Belediye Başkan Yardımcımız Sn Mükremin Dağaşan aldı. İkinci kez Yılın Başkanı seçilen Sayın Belediye Başkanımızı tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.