Belediye Başkan Vekilimiz Bahri Sezen, İYİ Parti Sungurlu İlçe Başkanı Av.Hakan Tekercioğlu ve Belediye Meclis Üyemiz İsmet Gülünay;30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlamaları çerçevesinde düzenlen çelenk koyma programına katılım sağladı.
![](https://sungurlu.bel.tr/sugagag/uploads/2023/10/371771736_623665229950963_2293056236395754668_n.jpg)
![](https://sungurlu.bel.tr/sugagag/uploads/2023/10/373084611_623665473284272_7102448580803355389_n.jpg)
![](https://sungurlu.bel.tr/sugagag/uploads/2023/10/373092053_623665309950955_4653244729317007280_n.jpg)
![](https://sungurlu.bel.tr/sugagag/uploads/2023/10/373491852_623665266617626_5500811187830574303_n.jpg)
Belediye Başkan Vekilimiz Bahri Sezen, İYİ Parti Sungurlu İlçe Başkanı Av.Hakan Tekercioğlu ve Belediye Meclis Üyemiz İsmet Gülünay;30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlamaları çerçevesinde düzenlen çelenk koyma programına katılım sağladı.