Aday Öğretmenlerden, Başkan Şahiner’e Ziyaret

Aday Öğretmenlerden, Başkan Şahiner’e Ziyaret

İlçemizde adaylık süreci kapsamında Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kadir Şahioğlu, Şube Müdürü Neşe Akalın ve Atatürk İlkokulu müdürü Yusuf Erduğan ile birlikte 25 aday öğretmenimiz, okul dışı faaliyetleri kapsamında yapılacak olan Resmi Kurum ve Kuruluş tanıtım programı için Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner’i makamında ziyaret ettiler.
Ziyarette konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kadir Şahinoğlu , 25 aday öğretmenin ilçedeki değişik okullarda adaylık sürecini geçirdiklerini, bu süreçte kamu kurumları ve yerel yönetimleri ziyaret ettiklerini söyledi.
Eğitimin ve öğretmenlerin yerinin kendisinde ayrı bir yeri olduğunu belirten Başkanımız Şahiner, ” Mesleğiniz o kadar kutsal ve değerli bir meslek ki hiçbir meslekle kıyaslanamaz. Genç kuşakların yaşama hazırlanması ile beraber, geleceğin nasıl şekilleneceğini etkileme gücüne sahip olan öğretmenlik, en önemli mesleklerden biridir.İlçemize atanan öğretmenlerimizi kutluyorum. İlçemiz barışın, huzurun ve kardeşliğin hâkim olduğu güzel bir ilçedir. Öğretmenlerimizin ilçemizde güzel hizmetlerde bulunacağına inanıyorum. Genç kardeşlerimde yeni görevlerinde başarılar diliyorum”dedi.
Yine Belediye Başkanımızın talimatlarıyla Belediye Başkan Yardımcılarımız Sakine Sarıyüce ve Mükremin Dağaşan,sabah saatlerinde aday öğretmenlerimizle mesire kafe de kahvaltıda bir araya gelmişti.

Önceki Sungurlu’da Bağış Farkındalığı

Takip Edin

Sunguroğlu Mahallesi, Alparslan Türkeş Cd. , 19300 Sungurlu/Çorum