Çorum Askeralma Bölge Başkanlığı Personel Albay Mehmet Emin Altan, Belediye Başkanımız Sn. Muhsin Dere’yi ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini sundu.
Başkanımız Sn. Muhsin Dere, nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür etti.
![](https://sungurlu.bel.tr/wp-content/uploads/2024/04/ALBAY.jpg)
Çorum Askeralma Bölge Başkanlığı Personel Albay Mehmet Emin Altan, Belediye Başkanımız Sn. Muhsin Dere’yi ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini sundu.
Başkanımız Sn. Muhsin Dere, nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür etti.