Başkan Amcaları Sözünü Tuttu.

Başkan Amcaları Sözünü Tuttu.

Çekilişle Çocuklara Bisiklet Dağıtıldı.

Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner, geçtiğimiz günlerde yaz spor kurslarına katılım sağlayan çocuklarla bir araya gelerek forma dağıtımı yapmıştı. Çocuklarla yakından ilgilen Başkanımız Şahiner bu ziyaretinde bisiklet çekilişi söz vermişti. Gerekli hazırlıkların yapılmasıyla birlikte bugün Mahmut Atalay Kapalı Spor salonunda yapılan çekilişle şanslı çocuklarımız bisikletlerine kavuştu. Çocukların yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Şahiner “Çocuklarımız, gençlerimiz bizim geleceğimiz. Sporla uğraşan çocuk ve gençler benim için ayrı bir yere sahip. Onların gelişimi, hayata hazırlanması açısından spor çok önemli. Teşvik amaçlı yaptığımız desteklerimiz sürekli olarak devam etmekte. Çocuklarımız istedi bizde bu çekilişi organize ettik. Onlar mutlu ya biz çok daha mutluyuz.” dedi

Çekiliş programına Başkanımız Abdulkadir Şahiner ile birlikte İYİ Parti Sungurlu İlçe Başkanı Av. Hakan Tekercioğlu, İYİ Parti İl Genel Meclis Üyesi Ercan Şahin, belediye başkan yardımcılarımız Sakine Sarıyüce ve Bahri Sezen, belediye meclis üyesi İsmet Gülünay ve çok sayıda aile katılım sağladı.

Çekilişte 20 adet bisiklet hediyesinin yanı sıra çok sayıda voleybol, basketbol ve futbol topuda dağıtıldı. Yine çocuklara programda kek ve meyve suyu da ikram edildi.

Önceki “Kardeşlik ve Paylaşmanın Bereketi” Aşure Geleneği

Takip Edin

Sunguroğlu Mahallesi, Alparslan Türkeş Cd. , 19300 Sungurlu/Çorum