Başkan Şahiner’den Genç Sporculara Forma Desteği

Başkan Şahiner’den Genç Sporculara Forma Desteği

Mahmut Atalay spor salonunda voleybol ve basketbol kursları gören yaklaşık 300 sporcuya Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner tarafından forma hediye edildi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Sungurlu belediyesi voleybol ve basketbol takımları antrenörü Mustafa Özdemir ” Her yıl belediyemizin destekleriyle yaklaşık 750 sporcumuza voleybol ve basketbol eğitimi veriyoruz. Bu yaz sezonunda da 300 sporcumuza bu eğitimi vermeye başladık. Sayın başkanımıza bu eğitimle ilgili bilgiler vermiştik. Başkanımızda çocuklarımızın ve gençlerimizin formalarını ben yaptırayım demişti. Bugünde salonumuza gelerek yapılmış olan formaları sporcularımıza hediye etti. Kendilerine sporcularımız adına çok teşekkür ederim.”

diye konuştu.

Başkan Şahiner’den Büyük Hediye

Sporcu çocuklarımızın ve gençlerimizin isteği üzerine Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner, sporcularımıza 20 bisiklet,10 basketbol topu, 10 voleybol topu ve 10 adetde futbol topu hediye vereceğini söyleyerek sporcuları adete coşturdu. Önümüzdeki günlerde de söz verdiği hediyeleri sporcularımıza ulaştıracağını ifade eden Başkanımız Şahiner”Gençlerimiz yeter ki sporla ilgilensin,kendini geliştirsin. Bizler üzerimize ne düşüyorsa yapmaya her zamanki gibi hazırız. Buradaki atmosfer çok güzel. Böylesine coşkulu ve dinamik gençlerle bir araya gelmekten de ayrıca mutluluk duymaktayım.” dedi.

Önceki Cevheri Mahallesi’nde Yangın

Takip Edin

Sunguroğlu Mahallesi, Alparslan Türkeş Cd. , 19300 Sungurlu/Çorum