Başkan Şahiner’den Karne Mesajı

Başkan Şahiner’den Karne Mesajı

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, eğitim öğretim sezonunun sona ermesiyle birlikte karne heyecanı yaşayan öğrencilere iyi tatiller dileyip tebrik ederken, Cumartesi ve Pazar günü Yüksek Öğretim Kurumları Sınavına (YKS) girecek öğrencilere de başarı dileklerini sundu.

Başkan Şahiner mesajında;

“Saygıdeğer Öğretmenlerimiz, Sevgili Öğrencilerimiz ve Değerli Veliler; özveriyle sürdürülen bir öğretim yılını daha tamamlandınız . Öğrencilerimiz eğitim ve öğretim hayatlarında bir dönem içerisinde ki çalışmalarının karşılığı olan karnelerini alıyor. Unutmamak gerekir ki karnelerde yer alan notlar tek başına bir başarı ölçüsü değildir. Karne, çocuklarımızın yalnızca o yıl veya dönem içerisindeki başarılarını gösteren bir cetveldir.

Bugün karne alan değerli öğrencilerimizi tebrik ediyor, tatilde sevdikleriyle birlikte dolu dolu, eğlenceli, mutlu ve güzel zamanlar geçirmelerini, spor yapmalarını ve bol bol kitap okuyarak tatilin keyfini çıkarmalarını diliyorum”

YSK sınavına da değinen Başkan Şahiner , “Eğitim öğretim yılını noktalamamızın ardından, liseyi bitiren ve mezun olan öğrencilerimize de bu hafta Cumartesi ve Pazar günü yapılacak Yüksek Öğretim Kurumları Sınavında (YKS) başarılar diliyorum. Bunca yıllık emek ve çabalarının karşılığını gönüllerinden geçtiği gibi almalarını arzu ediyorum. Her bir bireyimizin ülkemize milletimize faydalı kişiler olarak kendilerini yetiştirmelerini temenni ediyorum. Eğitim öğretim süresi boyunca öğrencilerimizin üzerinde büyük emekleri olan değerli öğretmenlerimiz ve kıymetli velilerimize de bu tatil süresinde hoşça vakit geçirmelerini dilerim.’’ dedi.

Önceki 15.06.2023 Sungurlunun Sesi Gazetesi

Takip Edin

Sunguroğlu Mahallesi, Alparslan Türkeş Cd. , 19300 Sungurlu/Çorum