Başkan Şahiner’den Muhtarlar Günü Mesajı

Başkan Şahiner’den Muhtarlar Günü Mesajı

Sungurlu Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, “Demokrasimizin temel taşı, vatandaşlarımızın güzide temsilcisi ve hizmetkârı muhtarlarımızın, 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü tebrik ediyorum” dedi.

19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımlayan Başkanımız Şahiner, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Demokrasinin ilk halkası, mahalle ve köylerimizin seçilmiş temsilcileri, yerel yönetimlerin önemli bir parçası konumunda bulunan muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Gününü en içten dileklerimle kutluyorum.

Sungurlu Belediyesi olarak muhtarlarımızın taşıdığı sorumluluk ve önemin bilincinde hareket ediyoruz. Muhtarlarımızın talep ve görüşlerini değerlendiriyor ve bu konuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Bizler mahalli idareciler olarak muhtarlar olmadan asla başarılı olamayız. Muhtarlarımızla karşılıklı istişare ve fikir alışverişinde bulunarak şehrimizin problemlerine çare üretiyoruz. Milletimizin tercihine, teveccühüne, itimadına mazhar olarak görevlerini büyük bir azim ve kararlılıkla yürüten muhtarlarımız bizim başımızın tacıdır. İstişare kültürünü gelenek haline getirdiğimiz ilçemizde, muhtarlarımız ile birlikte şehrimizin kalkınması ve gelişmesi için el birliği ve gönül birliğimizi sürdüreceğiz.

Bu vesileyle demokrasimizin mihenk taşı olan muhtarlarımızın bu güzel gününü kutluyor, mahalli idarelerimizin göz bebeği olan muhtarlarımıza selam, sevgi, saygı ve muhabbetlerimi sunuyorum”

Önceki SUNGURLU BELEDİYESİ ESNAFI YALNIZ BIRAKMIYOR

Takip Edin

Sunguroğlu Mahallesi, Alparslan Türkeş Cd. , 19300 Sungurlu/Çorum