Başkan Şahiner’den Polis Haftası Mesajı

Başkan Şahiner’den Polis Haftası Mesajı

Sungurlu Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner, 4-10 Nisan tarihleri arasında kutlanan “Polis Haftası” münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Şahiner mesajında; “Ülkemizin huzur ile asayişini sağlayan, milli birlik ve beraberliğimizin olmazsa olmaz parçası olan, gücünü yasalardan, desteğini halkımızdan alan, geçmişi şeref dolu kahraman Polis Teşkilatımızın kuruluşunun 178. Yılını kutluyorum.

Suç ve suçlularla mücadele için mesai kavramı gözetmeksizin, zor koşullarda görev yapan Polis Teşkilatımız, gerektiğinde canını ve malını feda etmekten çekinmeyen; huzur, milli dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, vatanımızın en büyük savunucularından olmuşlardır.

Bu duygu ve düşüncelerle her türlü zorluğa göğüs gererek yapmış oldukları başarılı çalışmalar sayesinde, huzurlu ve güvenli bir şehirde rahatça yaşamamızı sağlayarak, bizleri gururlandıran Emniyet Teşkilatımızın, kuruluş yıl dönümünü kutluyor, suç ile terörle mücadele uğruna görevi başında şehit düşerek aramızdan ayrılan personellerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazi polislerimize şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

Önceki DEPREM BÖLGESİNDEN GELEN MİSAFİRLERİMİZE İFTAR PROGRAMI

Takip Edin

Sunguroğlu Mahallesi, Alparslan Türkeş Cd. , 19300 Sungurlu/Çorum