Başkan Şahiner’den Yeni Yıl Mesajı

Başkan Şahiner’den Yeni Yıl Mesajı

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner,yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Mesajında 2019 yılının dünyaya, ülkemize ve Sungurlu’ya  huzur ve barış getirmesini dileyen Başkan Şahiner, “Sungurlumuz  için güzel  projelerin hayata geçtiği 2018 yılının ardından, yeni yılda da hizmetlerimiz aynı heyecan ve azimle devam edecek” dedi.

Şahiner;mesajının devamında“Tüm hemşerilerimizin büyük ümitler beslediği, yeni bir dönemin başlangıcı olan, 2019 yılı herkes için umut dolu ve hayırlı günlere vesile olsun.  Bu yılda yapacağımız tüm hizmetlerde halkımızı daha iyiye, daha doğruya götürmek, onların huzur içerisinde olmalarını sağlamak ve daha fazla çalışmak zorunda olduğumuzun bilincindeyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle; 2019 yılının başta ülkemize, tüm insanlığa ve hemşerilerimize huzur getirmesi, başarının sürekli olması, sevginin hiç eksik olmaması, birlik ve beraberlik anlayışımızın daha da pekişmesine neden olmasını dilerim.  Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle tüm dostların yeni yılı kutlu ve her şey gönüllerinizce olsun. “ ifadelerini kullandı.

Önceki Biz En Çok Çocukların Belediyesiyiz

Takip Edin

Sunguroğlu Mahallesi, Alparslan Türkeş Cd. , 19300 Sungurlu/Çorum