BAŞKAN ŞAHİNER’İN 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ MESAJI

BAŞKAN ŞAHİNER’İN 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ MESAJI

Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolasıyla yayınladığı mesajında, “Sosyal Belediyecilik anlayışı ile engelli vatandaşlarımızın her zaman yanındayız” dedi.

Başkan Şahiner mesajında;“Engellilerimizin toplumsal hayatın her alanında varlık göstermeleri ve kendilerine yer bulmaları, şüphesiz tüm toplumu zenginleştirecek ve güçlendirecektir. Engelli vatandaşlarımızın normal bir yaşam sürdürmeleri için toplumsal duyarlılığın arttırılması bedensel, zihinsel farklılıklarımızı birer engel olarak değil, hayata başka yönlerden açılan değişik pencereler olarak görebilir ve o pencereleri sonuna kadar açıp, başka hayatların havasını da cesaretle soluyabilirsek, aramızdaki tüm engelleri aşabiliriz demektir. Tüm özel kardeşlerimi seviyoruz ve bu hayatı onlarla paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Her günümüzün 3 Aralık kadar duyarlı ve anlayışlı geçmesi dileği ile hepimizi hayata bağlayan sevgi ve yaşama sevincinin sonsuza kadar kalplerinizde bulunmasını diliyor, bütün engellilerimize yürekten sevgilerimi sunuyor, bu duygu ve düşüncelerle, ‘Engelliler Gününü’ kutluyorum.” dedi.

Önceki 3 Aralık Engeliler Günü Programı

Takip Edin

Sunguroğlu Mahallesi, Alparslan Türkeş Cd. , 19300 Sungurlu/Çorum