![](https://sungurlu.bel.tr/sugagag/uploads/2022/05/279840905_311793217804834_59272033072320598_n.jpg)
![](https://sungurlu.bel.tr/sugagag/uploads/2022/05/279844277_311793254471497_500555621487251460_n.jpg)
![](https://sungurlu.bel.tr/sugagag/uploads/2022/05/279914916_311793351138154_6462623689987677467_n.jpg)
Karayolları Trafik Haftası kapsamında ilçemizde de trafik güvenliği günü olarak bir takım etkinlikler yapıldı. Kamuoyunda farkındalık yaratmak amacıyla Ankara-Samsun karayolu üzeri Bölge Trafik İstasyon Amirliği önünde yapılan uygulamaya Belediye Başkan Yardımcımız Sakine Sarıyüce katılım sağladı.Emniyet kemeri kullanımına ve yaya önceliğine dikkat çeken Sarıyüce , emniyet kemeri takılı olan sürücülere teşekkür etti.