23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle, Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün düzenlemiş olduğu Çelenk Sunma Törenine; Kaymakamımız Sn. Mutlu Köksal, Belediye Başkanımız Sn. Muhsin Dere ve İlçe Protokolümüz katıldı.
![](https://sungurlu.bel.tr/wp-content/uploads/2024/04/439337205_122117102756264295_9158756181024059775_n.jpg)
![](https://sungurlu.bel.tr/wp-content/uploads/2024/04/439337685_122117103104264295_6784636527995776744_n.jpg)
![](https://sungurlu.bel.tr/wp-content/uploads/2024/04/439338549_122117103116264295_8911729480428632622_n.jpg)
![](https://sungurlu.bel.tr/wp-content/uploads/2024/04/439422200_122117102846264295_637052574146225520_n.jpg)
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle, Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün düzenlemiş olduğu Çelenk Sunma Törenine; Kaymakamımız Sn. Mutlu Köksal, Belediye Başkanımız Sn. Muhsin Dere ve İlçe Protokolümüz katıldı.