Belediye Başkanımız Sn.Abdulkadir Şahiner, Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında, Kaymakamımız Sn. Fatih Görmüş ve Cumhuriyet Başsavcısı Sn. Mehmet Çepni ile birlikte Kaymakamlık makamında tebrikleri kabul etti.
![](https://sungurlu.bel.tr/sugagag/uploads/2022/12/312405114_436540251996796_8219485913689865367_n-1.jpg)
![](https://sungurlu.bel.tr/sugagag/uploads/2022/12/312304903_436540655330089_2924733195510960044_n.jpg)
![](https://sungurlu.bel.tr/sugagag/uploads/2022/12/312147172_436540321996789_8930028987838052435_n.jpg)
![](https://sungurlu.bel.tr/sugagag/uploads/2022/12/312108435_436540558663432_6049134378048527574_n.jpg)
![](https://sungurlu.bel.tr/sugagag/uploads/2022/12/312057887_436540405330114_3724360128352169163_n.jpg)
![](https://sungurlu.bel.tr/sugagag/uploads/2022/12/312053537_436540498663438_1311989622775912625_n.jpg)
Belediye Başkanımız Sn.Abdulkadir Şahiner, Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında, Kaymakamımız Sn. Fatih Görmüş ve Cumhuriyet Başsavcısı Sn. Mehmet Çepni ile birlikte Kaymakamlık makamında tebrikleri kabul etti.