BELEDİYESPOR İÇİN DESTEK İSTEDİLER

BELEDİYESPOR İÇİN DESTEK İSTEDİLER

Sungurlu Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner, Sungurlu Belediye Başkan Yardımcımız ve aynı zamanda Belediyespor Kulüp Başkanlığı görevini yürüten Bahri Sezen ve Belediyespor yöneticilerinden İşadamı Deniz Zengin İstanbul’da faaliyet gösteren Sungurlulu işadamlarını ziyaret etti. Belediyespor’un Erkekler 1. Voleybol Liginde mücadele eden Voleybol takımı ve Bölgesel Amatör Liginde mücadele eden futbol takımı için destek talebinde bulundular.
Çorap sektörünün ağırlıklı olduğu firmalara ziyaretler gerçekleştiren Başkan Şahiner; NGB Çorap Anonim Şirketi,Alpin Çorap Anonim Şirketi,Çelik Çorap Anonim Şirketi,Azim Çorap Anonim Şirketi,Öztaş Çorap Evi,Gel-Al Anonim Şirketi,Naci Çorap Sanayi Anonim Şirketi,Atlas Çorap Anonim Şirketi,Şimşek Çorap Ve Tekstil Limited Şirketi,Doğan Tekstil Limited Şirketi,Net Denetim,Dilek Çorap Tekstil Giyim,Dönsa Çorap,Eligül Çorap Ticaret Limited Şirketi,Efem Çorap Limited Şirketi,Mutlu Çorap Sanayi Anonim Şirketi,Dalbudak Çorap Anonim Şirketi,Dorea Çorap Anonim Şirketi, HSY Makina ve Alka Tekstil Limited Şirketi ve Hünkar Çorap Mustafa Sagun yöneticileriyle görüşme sağladı.
Yaptıkları bir dizi ziyaret sonrası Sungurlulu işadamlarıyla yemekte bir araya gelen Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner yaptığı açıklamada, ”İstanbul’da çorap sektöründe faaliyet gösteren,çok kıymetli hemşerilerimize ziyaretler gerçekleştirdik. Spor kulübümüz için destek talebinde bulunduk. Kendileri de taleplerimizi geri çevirmeyerek bizleri kabul ettiler. Hayırseverlikleriyle ve çalışımlarıyla ilçemizin medarı iftiharı olmuş dostlarımız, yine hatırşinaslıklarını göstererek ilçemize ve Belediyesporumuza maddi manevi destekte bulanacaklarını belirtiler. Şahsım, ilçem ve spor kulübümüz adına hemşerilerime çok teşekkür ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

Önceki Altınordu Belediyespor : 4 – Sungurlu Belediyespor : 0

Takip Edin

Sunguroğlu Mahallesi, Alparslan Türkeş Cd. , 19300 Sungurlu/Çorum