Depremzedelere yönelik yardım kampanyası başlattık.

Depremzedelere yönelik yardım kampanyası başlattık.

HAYDİ SUNGURLU !

Depremzedelere yönelik yardım kampanyası başlattık.

Sungurlu Belediyesi olarak, Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen ve birçok ilde hissedilen deprem dolayısıyla mağduriyet yaşayan vatandaşlarımız için çadır, battaniye, ısıtıcı, kuru gıda, su ve insani yardım malzemeleri yardım kampanyası başlattık.

Depremin meydana gelmesinin ardından Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner, sosyal medya hesabından çağrıda bulunarak, Sungurlulardan çok acil olarak ısıtıcı, battaniye, çadır, kuru gıda,su ve insani yardım malzemeleri desteğinde bulunmalarını istedi.

Başkanımız yaptığı açıklamada, “ Değerli Hemşehrilerimiz; İl Afet Müdürlüğü yetkilileriyle yaptığımız görüşme sonucunda deprem dolayısıyla mağduriyet yaşayan vatandaşlarımızın; ısıtıcı, battaniye, çadır, kuru gıda, su ve insani yardım malzemeleri ihtiyaç duyduklarını öğrendik.

Sungurlu Belediyesi olarak, Kahramanmaraş ve birçok ilde gerçekleşen deprem dolayısıyla mağdur olan vatandaşlarımıza ihtiyaç duyulan malzemeleri ulaştırmayı planlıyoruz. Yardımlarınızı Sungurlu Belediyemizdeki Kadın Kültür Merkezi’ne bekliyoruz.

Biz Sungurlu olarak her zaman zor zamanlarda birlik olmayı bildik. Bugünde ülkemizin bu zor zamanında birlik olalım. Depremzede kardeşlerimizi yalnız bırakmayalım.” dedi.

Önceki Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından, KYK yurdu yolunda öğrencilerimizin daha rahat yaya ulaşım sağlaması için merdiven çalışması yapılıyor.

Takip Edin

Sunguroğlu Mahallesi, Alparslan Türkeş Cd. , 19300 Sungurlu/Çorum