Engelli oğlunun maaşı ile kampanyaya destek verdi.

Engelli oğlunun maaşı ile kampanyaya destek verdi.

Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner’in öncülüğünde başlatmış olduğumuz yardım seferberliğine, destek çığ gibi büyüyerek devam etti.
Son olarak Durmuş Ayılgan isimli amcamız oğlunun engelli maaşından ayırdığı parayla yardım kolisi bağışında bulundu. Bu zor günlerde çorbada benimde tuzum bulunsun diyen Durmuş amca” Bu günler çok zor günler. Evine bir ekmek götürmeyen kardeşlerimiz var. Biz bizden daha zor durumda olanları düşünmek zorundayız. Benim vaadim vardı. Oğlumun engelli maaşından artırdığım miktarla yardım etmek istedim. ‘Komşusu açken tok yatan bizden değildir’ dedim ve benimde çorbada tuzum bulunsun istedim. Rabbim hepimize yardım etsin, en kısa zamanda bu illet hastalık defolsun gitsin inşallah” dedi.
Durmuş Amcanın hassas ve anlamlı davranışı sonrası da duygulandığını ifade eden Belediye Başkan Yardımcımız Sakine Sarıyüce,” Durmuş amcamı ben biliyorum. Durumunu geçim şartlarını gördük. Allah kendisinden razı olsun. Bugün bu davranışıyla bir çok insana örnek olmalı kendisi. Kuru ekmeğini paylaşmaktır bunun adı. Rabbim yar ve yardımcısı olsun inşallah. ” Dedi

Önceki Başkan Şahiner’den,Polis Haftası Mesajı

Takip Edin

Sunguroğlu Mahallesi, Alparslan Türkeş Cd. , 19300 Sungurlu/Çorum