GOL DÜELLOSU SUNGURLU’NUN
SUNGURLU BELEDİYESPOR : 4 – ALACA BELEDİYESPOR
Kendi sahasında Alaca Belediyespor’u ağırlayan Sungurlu Belediyespor, rakibini 4-3 yenerek lige iyi başladı.
Bu yıl alt yapıya önem veren ve tüm branşlara katılan Sungurlu Belediyespor, bugün saat 14:00’te Sungurlu İlçe Stadyumunda Alaca Belediyespor ile karşı karşıya geldi.
İlk yarıya iyi başlayan Sungurlu Belediyespor, bulduğu 2 golle ilk yarıyı 2-1 önde tamamladı. 2. yarı gol düellosuna sahne olurken, Ev sahibi ekip Sungurlu Belediyespor, rakibini 4-3 yenmeyi başardı.
Tek devre usulü olan ligde temsilcimiz Sungurlu Belediyespor, 4 maç daha oynayacak.
![](https://sungurlu.bel.tr/sugagag/uploads/2023/11/381171556_637432358574250_174913509744377309_n.jpg)
![](https://sungurlu.bel.tr/sugagag/uploads/2023/11/383093436_637432515240901_1806541039142997246_n.jpg)
![](https://sungurlu.bel.tr/sugagag/uploads/2023/11/383381410_637432421907577_1766036923900780400_n.jpg)
![](https://sungurlu.bel.tr/sugagag/uploads/2023/11/383830629_637432461907573_1893233751823347951_n.jpg)