Milliyetçi Hareket Partisi Geçmiş Dönem İlçe Başkanlarından Sn. Celal Güngör, Belediye Başkanımız Sn. Muhsin Dere’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Nazik ziyaretleri ve hoşsohbetleri için Başkanımız Dere, kendilerine teşekkür etti.
![](https://sungurlu.bel.tr/wp-content/uploads/2024/05/438128125_122122220582264295_4981750113515365278_n.jpg)
Milliyetçi Hareket Partisi Geçmiş Dönem İlçe Başkanlarından Sn. Celal Güngör, Belediye Başkanımız Sn. Muhsin Dere’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Nazik ziyaretleri ve hoşsohbetleri için Başkanımız Dere, kendilerine teşekkür etti.