Sungurlu’muzun kıymetli Dedeleri, Köy ve Mahalle Muhtarları, esnaf ve vatandaşlarımızdan oluşan kalabalık bir heyetle Belediye Başkanımız Sn. Muhsin Dere’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Başkanımız Dere yapmış olduğu paylaşımda;”Nazik ziyaretleri, hoşsohbetleri ve çatallarının bir ucunun ilmi diğer ucunun imânı, kabzasınınsa adaleti temsil ettiği; Zülfikâr kılıcı hediyeleri için teşekkürlerimi sunuyorum.” İfadelerinde bulundu.
![](https://sungurlu.bel.tr/wp-content/uploads/2024/05/438100107_122120279852264295_8945257538217086375_n.jpg)
![](https://sungurlu.bel.tr/wp-content/uploads/2024/05/438129576_122120279846264295_4646228450337461500_n.jpg)
![](https://sungurlu.bel.tr/wp-content/uploads/2024/05/438145910_122120279840264295_7623760234610458816_n.jpg)
![](https://sungurlu.bel.tr/wp-content/uploads/2024/05/440746101_122120279834264295_3671732967173755181_n.jpg)