Ekiplerimiz Sunguroğlu ve Turan Mahallelerinde acil ihtiyaç gözüken noktalarda kilitli parke çalışmalarını sürdürürken Belediye Başkanımız Sn. Muhsin Dere Turan Mahallesi’nde devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek ekiplerden bilgi aldı.
![](https://sungurlu.bel.tr/wp-content/uploads/2024/04/438093169_122118474338264295_6087605675003587491_n.jpg)
![](https://sungurlu.bel.tr/wp-content/uploads/2024/04/438093400_122118474554264295_4846640827027588699_n.jpg)
![](https://sungurlu.bel.tr/wp-content/uploads/2024/04/438172098_122118474512264295_5650300427591747299_n.jpg)
Ekiplerimiz Sunguroğlu ve Turan Mahallelerinde acil ihtiyaç gözüken noktalarda kilitli parke çalışmalarını sürdürürken Belediye Başkanımız Sn. Muhsin Dere Turan Mahallesi’nde devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek ekiplerden bilgi aldı.