İYİ PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI AKBURAK’TAN, BAŞKAN ŞAHİNER’E ZİYARET

İYİ PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI AKBURAK’TAN, BAŞKAN ŞAHİNER’E ZİYARET


İYİ Parti İstanbul Milletvekili, İYİ Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Burak Akburak, Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner’i makamında ziyaret ederek, 2014 yılından bugüne yapılan çalışmaları hakkında bilgi aldı.
Ziyarette Akburak ve Şahiner’e; İYİ Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcıları Uğur Hasançebi ve Selçuk Kılıçaslan, İYİ Parti Çorum İl Başkanı Erkan Yıldız, İYİ Parti Sungurlu İlçe Başkanı Av. Hakan Tekercioğlu, İYİ Parti İl Genel Meclis Üyesi Ercan Şahin, belediye başkan yardımcılarımız, belediye meclis üyelerimiz ve çok sayıda partili eşlik etti.
Ana cadde üzerinde bulunan esnafları ziyaret eden Akburak’a; Başkan Şahiner ilçemiz ve çalışmalar hakkında brifing verdi. Şehir parkını ve Kentparkı da ziyaret eden Akburak; birçok ilçemize nazaran çok başarılı bir proje olduğunun altını çizdi. Sosyal alanlarda yapılan projelerin ilçemize renk kattığını ve bu şekilde başarılı bir çalışma görmekten mutluluk duyduğunu ifade etti. Konuyla ilgili yaptığı açıklamada” sayın başkanımızın çalışmalarının etkinliğinin farkındayız. Muhalefet belediyesi olarak zorluklar içerisinde proje üretme gayreti içindeler. Kendi kendine yeten belediyelerimizi görmek bizleri de mutlu ediyor. Başkanım çok çalışkan, bizde geldik gördük, çok beğendik ve şimdi anlatmaya gidiyoruz. Başarılarının devamını diler, kendisini tebrik ederim” dedi.
Başkanımız Şahiner makamda Akburak’ a çeşitli hediyeler takdim ederken, Mesire Kafe düzenlenen yemek programıyla ziyaret son buldu.

Önceki BAŞKAN ŞAHİNER, LGS BİRİNCİSİ ÖZKAN’I ÖDÜLLENDİRDİ

Takip Edin

Sunguroğlu Mahallesi, Alparslan Türkeş Cd. , 19300 Sungurlu/Çorum