Sungurlu Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı Sn.Hüsnü Kayaalp ve yönetimi, Belediye Başkanımız Sn. Muhsin Dere’yi ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini sundu.
Başkanımız Sn. Muhsin Dere, nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür etti.
![](https://sungurlu.bel.tr/wp-content/uploads/2024/04/438119765_122115652838264295_4586584225876750653_n.jpg)
Sungurlu Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı Sn.Hüsnü Kayaalp ve yönetimi, Belediye Başkanımız Sn. Muhsin Dere’yi ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini sundu.
Başkanımız Sn. Muhsin Dere, nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür etti.