KENTPARK’A KAFETERYA, ŞEHİR PARKINA NİKAH SALONU YAPILACAK

KENTPARK’A KAFETERYA, ŞEHİR PARKINA NİKAH SALONU YAPILACAK

KENTPARK’A KAFETERYA,
ŞEHİR PARKINA NİKAH SALONU YAPILACAK

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, katıldığı bir canlı yayın programında Sungurlulara müjde verdi. Kentpark’a kafeterya yaptıracağını söyleyen Başkan Şahiner, ayrıca şehir parkının yanında bulunan eski binaya nikah solunu yapacaklarının müjdesini verdi.

“MAYIS AYINDA HİZMETE GİRECEK”
Geçtiğimiz günlerde bir kanalın canlı yayın programına katılan Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, bu zaman kadar yaptıkları çalışmaların yanı sıra 2020 yılında yapılacak projeler hakkında bilgi verdi. Sunguroğlu Mahallesi Kentpark içerisinde yaklaşık 600 metrekare inşaat alanına sahip bir adet kafeterya yapacaklarını söyleyen Başkan Şahiner, “İhalemiz yayınlandı. Mayıs ayı içerisinde inşallah Sungurlulu hemşehrilerimizi hizmetine girecektir” dedi.

“MODERN BİR NİKAH SALONU YAPACAĞIZ”
Ayrıca Şehir parkının yanında bulunan eski binanın tadilatını yaptıklarını söyleyen Başkan Şahiner, “Sungurlu’da düğün salonu sıkıntımız var. Buraya çok güzel, Sungurlu’ya yakışır bir şekilde Nikah Salonu yapacağız. Sungurlu’ya modern bir nikah salonu kazandıracağız” ifadelerini kullandı.

“VERİLEN SÖZÜN TUTULMASINI İSTİYORUZ”
Spor Bakanımız, 31 Mart seçimlerinden önce geldiği ilçemizde Sungurlulara yüzme havuzu ve spor tesisi sözü verdi. Spor Bakanımız Sungurlulara verdiği sözü tutarsa, Akçalı dediğimiz alanda, yaklaşık 20 dönüme yakın bir yeri tahsis edeceğiz. Yerini vereceğimiz gibi aracını, gerecini de ben vereceğim. Hafriyatını ben yapacağım. İnşallah verilen söz tutulur da Sungurlu’ya yüzme havuzu ve spor tesisi kazandırılır” ifadelerini kullandı.

Önceki BELEDİYESPOR ÇIKIŞINI SÜRDÜRÜYOR

Takip Edin

Sunguroğlu Mahallesi, Alparslan Türkeş Cd. , 19300 Sungurlu/Çorum