Bolu-Abant gezimizde 2.kafilede turunu tamamladı. Hanımlar keyifli bir gezi sonrası dönüşe geçtiler. Kendilerine bu imkânı sunan Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner’e ise teşekkürlerini ilettiler.
![](https://sungurlu.bel.tr/sugagag/uploads/2023/07/354060625_582502824067204_4083689177901995252_n.jpg)
![](https://sungurlu.bel.tr/sugagag/uploads/2023/07/354188147_582502914067195_6967525615699760645_n.jpg)
![](https://sungurlu.bel.tr/sugagag/uploads/2023/07/354226163_582502950733858_7593583731218342552_n.jpg)
![](https://sungurlu.bel.tr/sugagag/uploads/2023/07/354257583_582502870733866_433704388244412391_n.jpg)
Bolu-Abant gezimizde 2.kafilede turunu tamamladı. Hanımlar keyifli bir gezi sonrası dönüşe geçtiler. Kendilerine bu imkânı sunan Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner’e ise teşekkürlerini ilettiler.