Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz tarafından mesire alanlarında ot biçme ve peyzaj çalışmaları gerçekleştiriliyor. Yine ekiplerimiz tarafından haşerelere karşı ilaçlama çalışması yapılmaktadır.
![](https://sungurlu.bel.tr/wp-content/uploads/2024/05/445096066_122129122838264295_7994160293901013181_n.jpg)
![](https://sungurlu.bel.tr/wp-content/uploads/2024/05/445170695_122129122904264295_8534006048365610658_n-1.jpg)
![](https://sungurlu.bel.tr/wp-content/uploads/2024/05/445777704_122129122910264295_5862587223979838924_n.jpg)
Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz tarafından mesire alanlarında ot biçme ve peyzaj çalışmaları gerçekleştiriliyor. Yine ekiplerimiz tarafından haşerelere karşı ilaçlama çalışması yapılmaktadır.