MUTLU SON… ZEHRA BEBEK SAĞLIĞINA KAVUŞTU

MUTLU SON… ZEHRA BEBEK SAĞLIĞINA KAVUŞTU

– DARISI TÜM SMA HASTALARININ BAŞINA…

Düzenlenen yardım kampanyasının ardından Tedavisi için Amerika’ya giden minik Zehra Meva, tedavi sürecini tamamlayıp sağlığına kavuştu.

SMA Hastası Zehra Meva tedavi için Amerika’da Sungurlu nüfusuna kayıtlı Musa Kalınsazlıoğlu ve Rabia Kalınsazlıoğlu çiftinin Tip 2 SMA hastası küçük kızı Zehra Meva’nın tedavisi için başlatılan yardım kampanyasında mutlu sona ulaşılmasının ardından Zehra Meva tedavisi için ailesiyle birlikte Amerika’ya gitmişti.

KOLTUĞUNU MİNİK ZEHRA’YA BIRAKTI

Amerika’da ki tedavisini tamamlayıp, sağlığına kavuşan Minik Zehra, anne ve babasıyla birlikte, yardım kampanyası boyunca büyük destek veren Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’i ziyaret etti.

Bugün makam koltuğumu dünyalar güzeli Zehra Meva yavruma bıraktım diyen Başkan Şahiner, “Amerika’daki tedavi sürecini tamamlayıp, ülkemize dönen ve bugün de belediyemize hem teşekkür hem de bayram ziyaretine gelen Zehra Meva kızıma, babası ve annesi Musa ve Rabia kardeşlerime nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bu güzel ailemize destek olan tüm hemşehrilerime de şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

AİLE TEŞEKKÜR ETTİ

Bir kez daha başta Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner olmak üzere Zehra Meva’ya destek olan herkese teşekkür eden aile, “Biz inandık, sizler inandınız, Zehra Meva’m inandı ve çok şükür buralara geldik. Herkesi çok seviyoruz ve herkese ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız” ifadelerini kullandılar.

Önceki Belediye’ de Bayramlaşma Programı Düzenlendi.

Takip Edin

Sunguroğlu Mahallesi, Alparslan Türkeş Cd. , 19300 Sungurlu/Çorum