Sungurlu’muzun kıymetli iş insanlarından, değerli büyüğümüz Sn. Haydar Ali Öztaş ve Arsa Ofisi Genel Müdürlüğü Daire Başkanlığından emekli Sn. Ragıp Güven, Belediye Başkanımız Sn. Muhsin Dere’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
![](https://sungurlu.bel.tr/wp-content/uploads/2024/05/440779551_122124627272264295_7825249658914594460_n.jpg)
Sungurlu’muzun kıymetli iş insanlarından, değerli büyüğümüz Sn. Haydar Ali Öztaş ve Arsa Ofisi Genel Müdürlüğü Daire Başkanlığından emekli Sn. Ragıp Güven, Belediye Başkanımız Sn. Muhsin Dere’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.