SARIYÜCE, İBRAHİM BEBEK İÇİN GÖZLEME AÇTI

SARIYÜCE, İBRAHİM BEBEK İÇİN GÖZLEME AÇTI

Belediye Başkan Yardımcımız Sakine Sarıyüce, ölümcül kas hastalığı SMA ile mücadele eden Minik İbrahim için düzenlenen kermesi ziyaret etti.

Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner’in selamlarını ileten Başkan yardımcımız Sarıyüce; kermes için elimizden geleni yapmaya hazır olduğumuzu belirtti. İbrahim bebeğin babaannesi ile konuşan Sarıyüce” Burada neye ihtiyacınız varsa yardımcı olmaya hazırız. Belediye Başkanımız Abdulkadir Bey’de bu konuda çok hassas. Evladımızın yaşaması için her zaman desteğe hazırız. Bu vesile ile de tüm hemşerilerimizi kermese davet ediyoruz. Evladımızın ilacını alabilmesi için hepimizin desteğine ihtiyacı var. Son bir buçuk kilosunun kaldığını duyduk. İnanın çok üzülüyoruz. Hepimizin evladı var. Hepimiz böylesine zorlu bir imtihanla maruz kalabilirdik. Lütfen az çok demeden evladımıza sahip çıkalım, destek olalım.” dedi.

İlçemiz Atatürk Meydanında düzenlenen kermeste İbrahim bebek için gözleme açan ve herkesi desteğe davet eden Sarıyüce “ Kim elinden ne geliyorsa öyle destek olsun. Her şey maddiyat değil. Tabi ki hedef olan miktar çok yüksek, maddiyat önemli ama gücümüzün yettiğini yapmakta önemli. Manevi anlamda, iş yükü anlamında da desteğe ihtiyacı olan ailemize destek olalım. Bir tepsi börek açalım, bir tencere sarma saralım, bebeğimizin kampanyasını duyuralım. Allah’ın izni ile evladımızı ilacına kavuşturalım. “ ifadelerine yer verdi.

Önceki SEZEN, PERŞEMBE PAZARINI ZİYARET ETTİ.

Takip Edin

Sunguroğlu Mahallesi, Alparslan Türkeş Cd. , 19300 Sungurlu/Çorum