Voleybolcular Başkanı ziyaret etti

Voleybolcular Başkanı ziyaret etti

Bu yıl Türkiye Voleybol 1. Ligi’nde Çorum’u temsil edecek olan Sungurlu Belediyespor teknik heyeti ve oyuncuları Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’i ziyaret etti.
Sungurlu Belediyespor Kulübü Başkanı Bahri Sezen, Kulüp Voleybol sorumlusu Mustafa Özdemir, Voleybol baş antrenörü Veli Koçak ve yeni takıma dahil olan oyuncular Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’i makamında ziyaret etti.
Ziyarette oyuncularla yakından ilgilenen Başkan Şahiner, voleybol takımının bu sezon büyük işler başaracağına inandığını söyledi. Oyunculara yönelerek sizlerden centilmen bir şekilde mücadele etmenizi bekliyorum diyen Başkan Şahiner, “Gerek maç içinde gerekse de maç sonunda sergilediğiniz davranışlarla Sungurlu’nun gençlerine örnek olmanızı bekliyorum. Amacımız Sungurlu’nun gençlerini kötü alışkanlıklardan uzak tutup, spora yönelmelerini sağlamaktır” dedi.
Antrenör Veli Koçak ile birlikte teknik heyetin iddialı bir takım kurduğunu belirten Başkan Şahiner, “Takımımız bu yıl Doğu grubunda güçlü rakipleri ile mücadele edecek. İddialı bir takım kurduk. Sungurlu’nun ne kadar çetin ceviz olduğunu bütün takımlar görecek inşallah” diye konuştu

Önceki Belediyespor 2.02’lik 4 Voleybolcu Transfer Etti

Takip Edin

Sunguroğlu Mahallesi, Alparslan Türkeş Cd. , 19300 Sungurlu/Çorum