Zabıta Müdürlüğü ekiplerimiz, halkımızın sağlıklı ve güvenilir gıda maddelerine erişimi için marketlere yönelik; ruhsat, hijyen, gıda ürünlerinin son tüketim tarihleri ve muhafaza koşulları yönünde denetim gerçekleştirdi.
Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner yaptığı açıklamada; “İlçemizde faaliyet gösteren marketlere yönelik denetimlerimizi düzenli olarak gerçekleştirdik.
Yapılan bu denetimlerde tüm hususlarda incelemeler gerçekleştirilmiştir. Vatandaşlarımızın huzuru, sağlığı, güvenliği ve esenliği için denetimlerimiz 7 gün 24 saat devam edecek.” dedi.
![](https://sungurlu.bel.tr/sugagag/uploads/2022/12/312246372_440158418301646_919028368866588265_n.jpg)
![](https://sungurlu.bel.tr/sugagag/uploads/2022/12/312338269_440158764968278_2658114915062956340_n.jpg)
![](https://sungurlu.bel.tr/sugagag/uploads/2022/12/312375783_440158541634967_1649523780906555478_n.jpg)
![](https://sungurlu.bel.tr/sugagag/uploads/2022/12/312397033_440158671634954_1288648377448092597_n.jpg)
![](https://sungurlu.bel.tr/sugagag/uploads/2022/12/312422064_440158601634961_1118834257016991760_n.jpg)
![](https://sungurlu.bel.tr/sugagag/uploads/2022/12/312491639_440158481634973_4689755532000443200_n.jpg)
![](https://sungurlu.bel.tr/sugagag/uploads/2022/12/312717728_440158714968283_8004853927553933968_n.jpg)
![](https://sungurlu.bel.tr/sugagag/uploads/2022/12/312746010_440158444968310_598289346695130806_n.jpg)
![](https://sungurlu.bel.tr/sugagag/uploads/2022/12/314365159_440158374968317_1837265837929258322_n.jpg)