Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

İhaleler

İtfaiye Haftası Kutlandı

 

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner,her yıl 25 Eylül – 1 Ekim tarihleri arasında kutlanan İtfaiye Haftası nedeniyle bir mesaj yayımladı.
Şahiner, meslekleri gereği karşılaştıkları birçok tehlikeye rağmen, kuruluş amacını karşılıksız yardım anlayışından alan itfaiyecilere başarılar edildi.
Yayınladığı mesajında Şahiner,”24 saat halkın emrinde olan itfaiye çalışanlarımız büyük ve önemli bir görevi yerine getirmektedir. İtfaiye çalışanlarımız, insanımız ve tüm canlıları, başta yangın felaketi olmak üzere, deprem, sel gibi birçok doğal afete karşı koruyup onlara siper olmaktadır. Bununla birlikte itfaiyecilik, birçok riski beraberinde taşıyan bir meslek olup beraberinde büyük sorumluluklar getirmektedir.Her türlü felaket ve acil durumlarda kendi hayatlarını tehlikeye atarak, zor şartlarda, mesai kavramı gözetmeksizin çalışan itfaiye personelimiz başta olmak üzere; görevlerini yürüten, bu zorlu mücadelelerinde büyük bir özveri örneği göstererek cesaret ve onuruyla görevlerini yerine getiren itfaiye teşkilatımızın haftalarını kutluyor, yangınsız ve kazasız günler temennisiyle çalışmalarında başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.
İtfaiye Haftası sebebiyle Belediye Başkan Yardımcısı Bahri Sezen ‘de,İtfaiye müdürlüğünü ziyaret ederek,personeller ile birlikte pasta kesti.

İhale İlanı

Kapalı Pazar Yeri Aslı Liste 1. Sayfa Kapalı Pazar Yeri Aslı Liste 2. Sayfa Kapalı Pazar Yeri Yedek Liste
Mülkiyeti Belediyemize ait İlçenin Hacettepe mahallesi 11000 Sokak No: 6’da
bulunan Kadastro 920 Ada-2 nolu parselde 3070,64 M2’lik taşınmaz üzerinde bulunan kapalı
pazar yerinde asıl ve yedek olarak tahsis(kura) yeri kazanan şahıslara ait isim listeleridir.