ASFALTSIZ YOL KALMAYACAK

ASFALTSIZ YOL KALMAYACAK

İlçe genelinde asfaltlama çalışmalarını sürdüren belediyemiz asfalt makinesi aldı. Başkan Şahiner Sungurlu’da asfaltsız yolun kalmayacağını söyledi.
Belediyemiz binası önünde yeni alınan asfalt makinesi için kurban kesildi. Törene Sungurlu Belediye başkanı Abdulkadir Şahiner, belediye başkan yardımcıları, MHP Sungurlu İlçe Başkanı Adnan Barak, Belediye Meclis Üyeleri ve vatandaşlar katıldı.
Törende bir konuşma yapan Sungurlu Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner, “Geldiğimiz gün itibariyle çamurlu hiçbir sokak bırakmayacağımıza dair bir söz verdik. Planımız 2017 idi ama aciliyetten dolayı 2016 yılında asfalt şantiyemizi ve aracımızı Sungurlumuza kazandırdık” dedi.
– Memlekette Hizmette Geri Durmayacağız
Asfaltın imalatını, dökümünü her şeyini Sungurlu Belediyesi olarak biz yağacağız diyen Şahiner, “Allah hayırlı uğurlu etsin. Birlik ve beraberlik içerisinde daha iyi hizmetlere imza atacağız. Mühim olan şu ki memlekette hizmette geri durmayacağız. Belediye olarak taşın altına her zaman elimizi koyacağız. Bu memleket bizden hizmet bekliyor, bu memleket bizden daha güzel şeyler bekliyor. İnşallah bizde bunları sizlerle beraber yerine getireceğiz. Allah utandırmasın” ifadelerini kullandı.

Önceki 4.kafilemiz Nevsehir- Ürgüp’te.

Takip Edin

Sunguroğlu Mahallesi, Alparslan Türkeş Cd. , 19300 Sungurlu/Çorum