BAĞIŞ, İHTİYAÇ SAHİBİNE ULAŞTI

BAĞIŞ, İHTİYAÇ SAHİBİNE ULAŞTI

BAĞIŞ, İHTİYAÇ SAHİBİNE ULAŞTI.
Sungurlu’ da yaşayan Serkan Göl isimli vatandaşın, ihtiyacı olan bir aileye ulaştırılması için Sungurlu Belediye Başkanlığına teslim ettiği tekerlekli sandalye İsmail Sezer isimli vatandaşa teslim edildi. Babasının rahatsızlığı dolayısı ile tekerlekli sandalyeyi teslim almaya oğlu Levent Sezer geldi.
Babasının yaşlılık ve ayaklarındaki rahatsızlığından dolayı uzun süredir zorluk yaşadığını ve son çare olarak Sungurlu Belediyesinden yardım talebinde bulunduğunu belirten Levent Sezer, tekerlekli sandalyeyi teslim aldı.
Sezer, Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’ e teşekkür ederken; ” Geçtiğimiz hafta haberlerde Serkan Göl isimli bir vatandaşın ihtiyaç sahibi bir aileye ulaştırılması için Sungurlu Belediyesine bir adet araç bağışladığını gördüm. Babamın da sandalye ihtiyacı olduğundan dolayı Sungurlu Belediye Başkanlığına ayın 19′ unda bir dilekçe yazarak yaşamış olduğumuz sıkıntıdan bahsettim. Dilekçeyi yazmamdan kısa bir süre sonra yetkililer beni arayarak tekerlekli sandalyeyi alabileceğimi ilettiler. Bugün Belediyemize gelerek aracı teslim aldım. Belediye Başkanımız sayın Abdulkadir Şahiner’ in kendisine iletilen hiç bir yardım talebine duyarsız kalmadığını daha önce basında çıkan haberlerden takip ediyordum. Bugün de benim başıma geldi. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Bu aracı Sungurlu Belediyesine teslim ederek bizlere ulaşmasını sağlayan hayırsever Serkan Göl beye ayrıca teşekkür ediyorum. Allah hepsinden razı olsun. ” dedi.

Önceki SUNGURLU BELEDİYE SPOR VOLEYBOL TAKIMI İSTANBUL’A GİDİYOR

Takip Edin

Sunguroğlu Mahallesi, Alparslan Türkeş Cd. , 19300 Sungurlu/Çorum