Başkan Şahiner Duyarlı Şoförü Ödüllendirdi

Başkan Şahiner Duyarlı Şoförü Ödüllendirdi

1515Sungurlu ilçesinde kullandığı otobüste unutulan para dolu cüzdanı sahibine teslim ederek örnek bir davranış sergileyen şoför Hüseyin Erözgün, Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner tarafından plaket ve altın ile ödüllendirildi.
Sungurlu Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğünde otobüs şoförü olarak görev yapan Hüseyin Erözgün, İlçe Merkezi – Hastane hattında sefer yapan 19 SB 305 plakalı otobüsünü, son durakta beklerken kontrol ettiğinde koltukların arasında içerisinde iki bin 80 lira nakit para ve nüfus cüzdanı bulunan cüzdanı bularak Belediye personelinin de yardımıyla sahibine ulaştırmıştı. Dün yaşanan olayın sosyal medyaya yansımasıyla beraber büyük takdir toplayan Hüseyin Erözgün’ e, Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner tarafından plaket ve altın ödülü verildi.
Günümüzde bu gibi örnek davranışlara rastlamanın pek mümkün olmadığını söyleyen Başkan Şahiner, “İnsanlığın olduğu her yerde hatalar olmakla beraber ne yazık ki harama bulaşanlar oluyor. Hüseyin kardeşimin, otobüsünde bulduğu cüzdandaki parayı, tenezzül etmeden sahibine teslim edilmesi için amirlerine teslim etmesi örnek bir davranıştır. Kendisi halka hizmet ederken Hakk’a hizmet edildiğini göstermiştir. Bu hareketi, özellikle son günlerde ülke ve dünya gündemine bakıldığında önemli ve insanlığın ölmediğini gösteren bir davranıştır. Sungurlu Belediyesi personelimize de böyle bir davranış yakışırdı. Gece gündüz vatandaşımıza hizmet veren kardeşimize de örnek davranışından dolayı teşekkür ediyorum.Allah herkese böyle dürüst personellerle çalışma imkanı versin.” dedi.

Önceki BAŞKAN ŞAHİNER VATANDAŞLARLA İFTARDA BULUŞTU…

Takip Edin

Sunguroğlu Mahallesi, Alparslan Türkeş Cd. , 19300 Sungurlu/Çorum