Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner, kültür gezilerimiz kapsamında düzenlediğimiz Bolu-Abant gezimizin 10. kafilesini yolcu etti.
Geziye katılan hanımlara hayırlı yolculuklar dileyen Başkanımız Şahiner, yapılması planlanan yeni geziler hakkında da müjde verdi. Evde oturmak yok diyen Başkanımız Şahiner, ” Bu turlar sizin için yapılıyor. Daha çok yer görmeye ve daha çok gezmeye hazır olun. Yeni yerler aklımızda, çok yakında duyurularını yaparız. Yolunuz açık olsun.” dedi.
![](https://sungurlu.bel.tr/sugagag/uploads/2023/09/362926543_604771071840379_4818136014158414737_n.jpg)
![](https://sungurlu.bel.tr/sugagag/uploads/2023/09/363321194_604771005173719_7642516359881082819_n.jpg)