Başkan Şahiner’den, Batman Şehitlerine Taziye Mesajı

Başkan Şahiner’den, Batman Şehitlerine Taziye Mesajı

Başkan Şahiner’den, Batman Şehitlerine Taziye Mesajı

Batman’da gerçekleştirilen hain saldırı sonucu şehit düşen ve yaralanan askerler için taziye mesajı yayımlayan Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Batman’ın Gercüş ilçesi kırsalında PKK’lı teröristlerce düzenlenen saldırıda 7 askerimizin şehit düştüğünü, 2 askerimizin de yaralandığını üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayım.
Birlik ve beraberlik içerisinde, terörün ülkemiz vatan topraklarından silinip atılması için büyük bir mücadele verilmektedir. Bu mücadelede kaybettiğimiz canlar, memleketimizin canlarıdır, geleceğimizdir. Harici-Dahili çıkarcı vatan hainleri iyi bilmelidirler ki: ”Türkler öldürülebilir fakat, mağlup edilemezler. Vatanımızın muhafazası ve milletimizin istikbali için canını feda eden tüm askerlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Rabbim, birlik ve beraberliğimize kast eden şer odaklarına fırsat vermeyen askerlerimize güç, kuvvet versin. Bu yolda şehadet makamına ulaşan askerlerimize Allah’tan rahmet, yaralı yiğitlerimize de acil şifalar ve kederli ailelerine sabır diliyorum.”

Önceki  Voleybolda Lig Heyecanı Başlıyor

Takip Edin

Sunguroğlu Mahallesi, Alparslan Türkeş Cd. , 19300 Sungurlu/Çorum