Çorum HDF’den Sezen’e Ziyaret

Çorum HDF’den Sezen’e Ziyaret

Çorum Hitit Dernekleri Federasyonu ve Konfederasyonu Genel Başkanı Av. Cemal Emir,Genel Sekreter Yardımcısı ve Çankaya Belediyesi Cumhuriyet Halk Partisi Meclis Üyesi İbrahim Yollu,Genel Sekreter Yardımcısı Hüseyin Aykaç, Genel Sayman Yardımcısı Hatice Güzeldağlar ve yönetim kurulu üyesi Hüseyin Uzuner Belediye Başkan Yardımcısı Bahri Sezen’e makamında teşekkür ziyaretinde bulundular.
Ziyarette Belediye Başkan Yardımcısı Sezen’e plaket takdim eden Dernek Başkanı Av. Cemal Emir,” Sayın Başkanımıza Çorum Derneklerine göstermiş oldukları ilgi için teşekkür etmek istedik. Federasyon olarak derneklerimizle çalışmalarımızı artırarak devam ediyoruz. Sungurlu gibi Çorum’un en büyük ilçesinin bu konuda desteği ve yardımı bizleri mutlu etti. Çorum ve Sungurlu için yapabileceklerimiz üzerine istişarelerde bulunduk. İnşallah Sayın Başkanımız Abdulkadir Bey ve ekibiyle istişarelerimiz devam edecektir.”dedi.
Genel Başkan Av. Cemal Emir, ilçede yapılan çalışmalar için Başkanı tebrik ederken, Çorum HDF olarak her zaman yanlarında olmaktan büyük bir mutluluk duyacaklarını sözlerine ekledi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Yardımcısı Bahri Sezen, “Başkanıma ve üyelerimize ziyaretleri için teşekkür ederim.Ziyaretleriyle bizleri onurlandırdılar.” Dedi

Önceki İhtiyaç Sahiplerine Ulaşıyoruz

Takip Edin

Sunguroğlu Mahallesi, Alparslan Türkeş Cd. , 19300 Sungurlu/Çorum