Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, Sarıtepe Mezarlığında yer kalmaması sebebiyle mezarlığın arka tarafına açılan alanda ağaçlandırma ve peyzaj çalışmaları yaptı. İlerleyen günlerde su hattı çekilecek olup vatandaşlarımızın hizmetine sunulacaktır.
![](https://sungurlu.bel.tr/wp-content/uploads/2024/02/417372711_697209065929912_602013101291622364_n.jpg)
![](https://sungurlu.bel.tr/wp-content/uploads/2024/02/417583536_697209199263232_875670483448187211_n.jpg)
![](https://sungurlu.bel.tr/wp-content/uploads/2024/02/417591865_697209169263235_3455495989098064741_n.jpg)
![](https://sungurlu.bel.tr/wp-content/uploads/2024/02/418130411_697209149263237_7598605169335870178_n.jpg)
Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, Sarıtepe Mezarlığında yer kalmaması sebebiyle mezarlığın arka tarafına açılan alanda ağaçlandırma ve peyzaj çalışmaları yaptı. İlerleyen günlerde su hattı çekilecek olup vatandaşlarımızın hizmetine sunulacaktır.