Öğrencilerden teşekkür ziyareti

Öğrencilerden teşekkür ziyareti

Bölükbaşı Özel Eğitim Uygulama Merkezi öğrencileri sosyal ve kültürel etkinlikler kapsamında geçtiğimiz hafta Sungurlu Belediye Başkanlığı tarafından tahsis edilen otobüsle Anıtkabir ve Akvaryum’ u gezdi.
Sungurlu Belediyesi,10-16 Mayıs Engelliler haftası nedeniyle Bölükbaşı Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi öğrencilerine Anıtkabir ve Akvaryum gezisi düzenlemişti. Gezi dönüşü Başkan Şahiner’ i makamında ziyaret eden okul Müdürü Aydın Bilici, Öğretmenler ve öğrenciler, Başkan Şahiner’e teşekkür ederek gezi hakkında bilgi verdiler.
Öğrencilerden gelen talepleri hiç bir zaman geri çevirmediğini söyleyen Başkan Şahiner; ”Özel kardeşlerimizin her daim yanlarında yer almaya devam ediyoruz. Kendileri farklı şehirler görüyor, kültürlerini öğreniyorlar onlara destek olmak boynumuzun borcudur. Eğitim Öğretim hayatlarında ve yaşamlarında başarılar diliyorum.” dedi.
Ziyaret esnasında Okul Müdürü Aydın Bilici Başkan Şahiner adına yapılan plaketi hediye ederken, Şahiner ise öğretmen ve öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.

Önceki Çalışmalar başladı

Takip Edin

Sunguroğlu Mahallesi, Alparslan Türkeş Cd. , 19300 Sungurlu/Çorum