Şahiner Halkla İç İçe Olamaya Devam Ediyor

Şahiner Halkla İç İçe Olamaya Devam Ediyor

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner,gerçekleştirdiği ziyaretlerle halkın içinde olmaya ve istekleri yerinde dinlemeye devam ediyor.
Başkan Şahiner yoğun iş temposunda bulabildiği her fırsatı değerlendirerek esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlarını dinliyor.Başkan yardımcıları ve belediye meclis üyelerininde katıldığı ziyarette esnafları tek tek dolaşarak hayırlı işler dileyen Şahiner, “Vatandaşlarımızın yapılan hizmetlerden ve çalışmalarımızdan memnun olduklarını görünce mutlu oluyoruz. İlçemizde yıllardır yapılmayanları yapıyor, sosyal ve kültürel belediyeciliğin sorumluluklarını yerine getiriyoruz” dedi.
“SIK SIK ZİYARETE GELİN”
İşyerlerinde, duraklarda ve sokaklarda vatandaşların taleplerini dinleyen Başkan Şahiner’e vatandaşlar büyük ilgi gösteriyor. Yalnızca seçim zamanlarında belediye başkanını işyerlerinde ve caddelerde gördüklerini belirten esnaflar ve vatandaşlar, başkan Şahiner,’in ziyaretinden dolayı memnun olduklarını dile getirdiler. Bu ziyaretlerin sık sık gerçekleşmesini dileyen esnaflar ve vatandaşlar, Şahiner’e Sungurlu’ya verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, bundan sonraki çalışmalarında başarılar dilediler.

Önceki KAR GELİYOR, HAVALAR SOĞUYOR

Takip Edin

Sunguroğlu Mahallesi, Alparslan Türkeş Cd. , 19300 Sungurlu/Çorum