ŞAHİNER’DEN ÖĞRENCİLERE TEŞEKKÜR BELGESİ

ŞAHİNER’DEN ÖĞRENCİLERE TEŞEKKÜR BELGESİ

TEMA Vakfı çalışmaları kapsamında Sungurlu Belediyesi işbirliği ile çevre temizliği ve ağaç dikme etkinlikleri gerçekleştiren Meslek Yüksekokulu öğrencilerine Belediye Başkanı Abdülkadir Şahiner tarafından teşekkür belgesi takdim edildi.

Hitit Üniversitesi Öğretim Görevlisi Nihal Gökçe”nin TEMA Sungurlu sorumlusu olmasıyla birlikte çalışmalara başlayan öğrenciler ilçenin çeşitli bölgelerinde doğanın korunmasına yönelik faaliyetler gerçekleştirdi. İklim değişikliğiyle mücadele için kişisel olarak yapabileceğimiz çok şey olduğunu belirten Gökçe, TEMA Vakfı ve üniversite olarak dokundukları her yerde çevreye duyarlılıklarını aktarmak ve bu konuda bir farklılık yaratmak amacında olduklarına değinerek daha fazla kişiyi bilinçlendirmenin de yollarını aradıklarını ifade etti. Çevreyi korumak ve insan kaynaklı iklim değişikliğini önlemek için gençlere önemli görevler düştüğünü söyleyen Şahiner, Sungurlu’ya katkılarından dolayı öğrencilere teşekkür etti

Önceki Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, kronik hastalığı bulunan vatandaşa tekerlekli sandalye yardımı yaparak sevindirdi.

Takip Edin

Sunguroğlu Mahallesi, Alparslan Türkeş Cd. , 19300 Sungurlu/Çorum