ŞAMPİYONA SELAM DUR

ŞAMPİYONA SELAM DUR

ŞAMPİYON KUPASINA KAVUŞTU…

Çorum 1. Amatör Küme’de bitime 3 hafta kala şampiyonluğunu ilan eden Sungurlu Belediyespor, bugün sahasında oynadığı İskilipgücü Spor karşılaşması sonrası kupasına kavuştu.

İSKİLİPGÜCÜ’NÜ 4-3 YENDİ

Temsilcimiz Sungurlu Belediyespor 1. Amatör Küme Büyükler Ligi’nin son maçında sahasında İskilipgücü’nü ağırladı. Bugün saat 14:00’de İlçe Stadyumunda oynan karşılaşmaya hızlı başlayan temsilcimiz Sungurlu Belediyespor, ilk yarıyı Yavuz, Osman ve İsmail’in golleriyle 3-0 önde tamamladı. 2. yarıda rakip takımın dengeyi sağlarken, karşılaşma 4-3 Sungurlu Belediyespor’un 4-3 üstünlüğü ile sona erdi.

ÜST ÜSTE 2. KEZ NAMAĞLUP ŞAMPİYON OLDU

Bu sezon oynadığı 16 karşılaşmadan 15 galibiyet ve 1 beraber alan temsilcimiz, rakip fileleri 93 kez havalandırırken, kalesinde ise sadece 9 gol gördü. 84 averajı bulunan temsilcimiz Sungurlu Belediyespor 46 puanla 1. Amatör Küme Büyükler Ligi’ni geçen sene olduğu gibi bir kez daha namağlup şampiyon tamamladı.

Maçtan sonra Şampiyon Sungurlu Belediyespor madalya ve kupasını Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Milletvekili Adayları ve Sungurlu Belediyespor Kulübü Başkanı Bahri Sezen’in elinden aldı.

MİLLET İTTİFAKI’NIN ADAYLARI KATILDI

Cumartesi günü tüm siyasi partilerin milletvekili adaylarını kupa törenine davet eden Başkan Abdulkadir Şahiner’in çağrısına Millet İttifakı’nın adayları kayıtsız kalmadı.

Karşılaşmayı Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Millet İttifakı Milletvekili Adayları Bekir Özsaçmacı ve Seyit Ahmet Güher, Zafer Partisi Çorum Milletvekili Adayı Paşa Büyükkayaer, Sungurlu Belediyespor Kulübü Başkanı Bahri Sezen, Sungurlu Belediye başkan yardımcısı Mükremin Dağaşan, ASKF Başkanı Ferhat Arıcı, Futbol İl Temsilcisi Engin Ayan, İYİ Parti Sungurlu İlçe başkanı Av. Hakan Tekercioğlu, İYİ Parti Sungurlu İl Genel Meclis Üyesi Ercan Şahin, İlçe Spor Müdürü Mehmet Aktaş ve çok sayıda taraftar izledi.

Önceki Millet İttifak’ı Adayları Sungurlu’da Esnaf Ziyareti

Takip Edin

Sunguroğlu Mahallesi, Alparslan Türkeş Cd. , 19300 Sungurlu/Çorum