SUNGURLU BELEDİYESİ’NİN CAMİLERE BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

SUNGURLU BELEDİYESİ’NİN CAMİLERE BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Sungurlu Belediyesi tarafından Örnekevler Mahallesi Kemiklidere Mevkiinde bulunan Mimar Sinan Camii’ne dış cephe boya, bakım onarım ve çevre düzenlemesi yapılıyor.

Örnekevler Mahallesi’nde bulunan Mimar Sinan Camii’nin yaklaşan kış öncesinde dış cephesinin boyanması, çevre düzenlenmesi ve camii etrafının asfaltlanması için çalışmalar devam ediyor. İbadet için camilere giden cemaate, giriş ve çıkışlarda kolaylık sağlanması için camilerin çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışmaları çerçevesinde caminin boyanmasına başlandı.

Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner yapmış olduğu açıklamada; “Örnekevler Mahallesi’nde bilindiği üzere asfaltlanmayan, kilit parke yapılmayan yer bırakmadık. Ekiplerimiz çalışmalarına son hızla devam ediyor. Mahallemizi güzelleştirmek için, mahallemizde ikamet eden vatandaşlarımızın daha rahat ve daha temiz bir ortamda yaşamaları için Sungurlu Belediyesi olarak durmadan çalışıyor, vatandaşlarımızın isteklerini dikkate alarak, bir bir yerine getiriyoruz. Mahallemizde devam eden ve devam edecek olan hizmetlerden sonra mahallemizde bulunan Mimar Sinan Camii’mizin de bakım ve onarımını yaparak yapılan güzellikleri taçlandırmak istedik. Tüm Örnekevler Mahallesi sakinlerine ve Güzel İlçemiz Sungurlumuza hayırlı olsun.” dedi.

Örnekevler Mahallesi sakinleri de; “Örnekevler Mahallesi’nde ikamet eden vatandaşlar olarak, açıkçası Sungurlu Belediyesi’ne dargındık. 25 senedir hizmet gelmeyen mahallemize, sağ olsun Kadir Başkanımız göreve geldiği günden bugüne, ne mahallemizi ne de bizleri unutarak ihmal etmedi. Gerek mahallemiz için gerek şahsi işlerimizde bizleri dinledi ve sıkıntılarımızı gidermek için elinden geleni yaptı. Allah, Kadir Başkanımızın ne muradı varsa versin, Allah Abdulkadir Şahiner’i bizimde, Sungurlu’nun da başından eksik etmesin.” ifadelerini kullandılar.

Önceki BAŞKAN ŞAHİNER’DEN PEHLİVANLARIMIZA GÜREŞ SALONU SÖZÜ

Takip Edin

Sunguroğlu Mahallesi, Alparslan Türkeş Cd. , 19300 Sungurlu/Çorum