Başkan Şahiner Çalışmaları İnceledi

Başkan Şahiner Çalışmaları İnceledi


Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Alparslan Türkeş ve Muhsin Yazıcıoğlu caddelerinde başlatılan çalışmaları inceledi.
Akşam saatlerinde Başkan yardımcısı Ahmet Yılmaz ile birlikte çalışmaların olduğu Havuz Meydanı’na giden Başkan Şahiner esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.
Ekiplerin gece gündüz demeden çalışmalarına aralıksız devam ediyor diyen Başkan Şahiner, en kısa sürede değişimi gerçekleştireceklerini ifade etti.
Sungurlu’nun merkezi olan, ilçede yaşayan hemen herkesin uğrak yeri olan bu bölge, tamamen yeni bir görünüme kavuşacak diyen Başkan Şahiner, “Burada yapılan çalışmalar tamamlandığında geniş kaldırımlarıyla hem vatandaşlarımız hem de esnafımız rahat edecek” dedi.
Ne yapıyorsak Sungurlu halkının ferahı için yapıyoruz diyen Başkan Şahiner, “Bu zamana kadar yaptığımız ve yapacağımız projelerde her zaman önceliğimiz ”insan” dı. Sadece bir şeyleri yapmak için yapmıyor, insanlarımız buralardan faydalanabilir mi? Bunu düşünüyoruz. Yenilenen Sungurlu hayırlı uğurlu olsun.” diye konuştu.

Önceki Öğrencilerden Başkan Şahiner’ e Ziyaret

Takip Edin

Sunguroğlu Mahallesi, Alparslan Türkeş Cd. , 19300 Sungurlu/Çorum