Başkan’dan Öğrencilere ‘İyi Tatiller’ Mesajı

Başkan’dan Öğrencilere ‘İyi Tatiller’ Mesajı

Başkan’dan Öğrencilere ‘İyi Tatiller’ Mesajı
Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, ilçe genelinde karne heyecanı yaşayan 9 bin 662 öğrenciye yayınladığı mesajla iyi tatiller diledi.
Tüm yurtta olduğu gibi Sungurlu’da da öğrenciler, karne heyecanı yaşıyor. Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner de yayınladığı mesajla karne heyecanı yaşayacak öğrencileri tebrik etti. Başkan Şahiner mesajında; “Saygıdeğer Öğretmenlerimiz, Sevgili Öğrencilerimiz ve Değerli Veliler; özveriyle sürdürülen bir öğretim yılını daha yarıladınız. Öğrencilerimizin ve anne-babaların heyecanla beklediği karnelerle birlikte iki haftalık bir tatil dönemine de girmiş bulunuyoruz. Başarılı öğrencilerimizi gönülden kutluyor, karnesinde zayıf not olan öğrencilerimize de düzeltmeleri için fırsat verilmesini diliyorum. Karnesinde kırık notu olan öğrencilerimize anlayışla yaklaşılmasının yanında, akranlarıyla kıyaslanması ve sürekli eleştirilmeleri endişe ve korkuya yol açabileceği gibi kendilerine olan güvenlerini de sarsacaktır. Kaldı ki karneler sadece öğrencilere değil; öğretmenler, veliler ve öğrencilere aittir. Öğrencilerimizin eksikliklerini başarısızlık olarak düşünmeden ve onları üzmeden bu tatilin ikinci döneme hazırlık olacağı inancındayım. Bu duygu ve düşüncelerle tüm öğretmen, öğrenci ve velilere iyi tatiller diliyorum” dedi.

Önceki Sungurlu Belediye Spor Güreş takımı sporcuları Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’i makamında ziyaret etti.

Takip Edin

Sunguroğlu Mahallesi, Alparslan Türkeş Cd. , 19300 Sungurlu/Çorum