KAPALI PAZARIMIZ HALKIMIZIN HİZMETİNE AÇILDI

KAPALI PAZARIMIZ HALKIMIZIN HİZMETİNE AÇILDI

Yapılamayanı yaptık,Sungurlumuza Kapalı Pazar alanını kazandırdık.Esnaf Memnun, Halk Memnun

Sungurlu Belediye Başkanlığı tarafından Elif Tuğba Sitesi yanına yapılan Sungurlu’ nun ilk ve tek Kapalı Pazar alanı bugün Sungurlu halkının hizmetine sunuldu.
Bugün Pazar yerinde pazarcı esnafını ve alışveriş yapan vatandaşlarımızı ziyaret eden Başkan Şahiner, esnaflarla bir süre sohbet ederek taleplerini dinledi.
“Bir önceki Pazar yerinde sokağın dar olmasından dolayı hem esnaflarımız hem de alışveriş yapan halkımız ciddi anlamda sıkıntı yaşıyordu.” Diyen Başkan Şahiner; ‘’Seçim öncesi söz verdiğimiz gibi Sungurlumuza bir Kapalı Pazar alanını kazandırmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Şu an için esnaflarımızın yerleşim noktasında bazı sıkıntıları mevcut,bugün eksikliklerimizi görmek için buraya geldik. Kısa bir süre sonra yerleşim noktasında da çözümlemeler yapacağız.
Bir diğer husus ise ulaşım. Bu noktada da bir sorun yaşanmaması adına Cumartesi günleri Pazar alanımızdan Sungurlumuzun her mahallesine Halk otobüslerimiz hizmet verecektir. ‘’ ifadelerinde bulundu.
Bugün ilk kez kapalı Pazar alanında hizmet sunmaya başlayan Pazar esnafı ve alışveriş için Pazar alanında bulunan vatandaşlar ise, Başkan Şahiner’ e yapmış olduğu çalışmalardan ötürü memnuniyetlerini belirterek,kendisine teşekkür ettiler.

Önceki MESİRE ALANINDA PİKNİK YAPAN AİLELERE ÇEŞİTLİ İKRAMLARDA BULUNULDU

Takip Edin

Sunguroğlu Mahallesi, Alparslan Türkeş Cd. , 19300 Sungurlu/Çorum